Your Second Life

Zarpaszam na serwer MTA 145.239.239.221:22098

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-12-20 17:23:56

Kwartus
Administrator
Dołączył: 2017-12-18
Liczba postów: 10
WindowsChrome 63.0.3239.84

Rekrutacja na SAPD (Otwarta)

Wymagania:
-Discord
-Ogarniać full RP (RP-RolePlay)
-Znać podstawy
Wzór podania:
Imie w grze :
Wiek :
Coś o sobie :
Dlaczego ty :
Byłeś/aś już w SAPD ? :
Ile byś spędzał czasu na służbie ? :

Offline

#2 2018-02-22 12:25:54

lypik000
Użytkownik
Dołączył: 2018-02-22
Liczba postów: 1
WindowsOpera 51.0.2830.34

Odp: Rekrutacja na SAPD (Otwarta)

Imie w grze :lypik00
Wiek :17 lat
Coś o sobie : Mieszkam w województwie Małopolskim, dokładniej rzecz nazywając bliskie okolice Kraków. Moim naczelnym zainteresowaniem są podróże, które często realizuje, najchętniej do ciepłych krajów, ale zimą też jest ciekawie. W wolnych chwilach, gdy tylko oderwę się od komputera lubię pojeździć rowerem, lub pobiegać pośród drzew. Od jakiegoś czasu zainteresowało mnie niebo, nawet nie wiecie ile można Sobie ułożyć z jednego zbioru gwiazd. Jeśli chodzi o mnie. Jestem osobą pogodną, lubię poznawać nowe osoby. Gdy widzę, że jest jakiś niepokój/nienawiść nie mogę nie zareagować, co czasami przeradza się w wadę. Staram się zachowywać odpowiednio do grona w którym obecnie jestem. Udzielałem się w niejednej akcji charytatywnej. Pomoc bezinteresowna daję mi największą satysfakcję, niezależnie od relacji między mną a tą osobą. Jeśli chodzi o zachowanie nie mam z nim problemów. Wiec tak podstawy mam na imię Damian,mój wiek to 17 lata i pochodzę  z woj,Małopolskiego.W życiu prywatnym zajmuje się  transportem po naszym pięknym kraju.W wolnym czasie lubię składać różne modele pojazdów i także zwiedzać.Interesuje się sportem i rożnymi służbami.To teraz tak krótko o moim charakterze jestem osobą  otwartą. potrawie się bawić i wygłupiać lecz potrawie zachować powagę kiedy taka jest wymagana. Także dopasowuję się do grona ludzi z którymi gram.Lubie poznawać nowych i ciekawych ludzi. Nie łącze gry z życiem prywatnym.Szybko się uczę nowych rzeczy.Mam dystans do siebie.A resztę mojego charakteru trzeba poznać
Dlaczego ty :Dlaczego ja..? W owej frakcji byłem już nie raz mam duże doświadczenie co nabrałem tego przez ostatnie kilka moich lat służby.Na znanym serwerze byłem w SAPD przez około 3 i pół miesiąca a później sam zrezygnowałem.Przez ten cały okres byłem na stopniu nadkomisarza.Jak mogę podkreślić... Wiem co i jak robić.Każdy dobry pracownik SAPD nie może się stawiać wyższemu stopniu od niego, musi przestrzegać KRD, wiedząc jak poprawnie przeprowadzić kontrolę oraz jak zachować się w sytuacjach kryzysowych jakim np:Jest wypadek czy też kradzież lub też i zamach.
Byłeś/aś już w SAPD ? : tak
Ile byś spędzał czasu na służbie ? :8 godzin

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
rzesza - alfarun - mcfnaf - polishwolves - whitenight